Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Gjykata "zhyt" Charles McGonigal, kërkon konfiskimin e pronave. Fakte të reja edhe për Agron Nezën

'Rrudhet' kampi i Alibeajt për 14 majin, tërhiqet nga gara edhe kandidati i Krujës: S'bëhem pjesë e farsës politike

Premtimet elektorale të Ramës për pagat, EURACTIV: Politika jopopullore, Shqipëria "vuan" për punëtorë

Rama s’pyet për Kodin Zgjedhor, Celibashi i prerë: Ligji është ligj, s’di t’i jap përkufizim tjetër

Inceneratori i Elbasanit/ Dështon seanca e parë në GJKKO, shkak mungesa e avokatëve

5 mijë lekëshi i Ramës për pensionistët, të moshuarit të revoltuar: Lëpirëse! Të bëjmë revolucion!

Kishte marrë mbi 100 mijë euro/ U vidhte kosovarëve llogaritë në Facebook, arrestohet 28 vjeçari në Tiranë

Artikulli i “EUobserver”: Pse 83% e shqiptarëve duan të largohen nga Shqipëria?

Pritet të zëvendësojë Yuri Kim, kandidati për ambasador i SHBA në Shqipëri parashtron përparësitë e tij

Largohet nga radhët e Alibeajt , kandidati i PD-së për këshilltar në Durrës tërhiqet nga gara dhe i bashkohet koalicionit

 

Të fundit