Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

"Po ndjekim hetimet", Komisioni Europian reagon për çështjen "Beleri"

Vritet në Zvicër 37-vjeçarja nga Kosova, u qëllua me thikë nga partneri

Britania nis fushatën "ndalim dhe deportim" për emigrantët shqiptarë, reklamat do të shfaqen në rrjete sociale

Vdekja e 4 turistëve rusë në Golem, prokuroria pezullon hetimet

PD zbardh skemën e manipulimit të votave: Drejtori i Veliajt iu dha apartamente me qera banorëve që s'jetonin në Tiranë

Gazetarja serbe nxjerr blof mediat pro Vuçiçit:Publikuan lajme të pavërteta për gjendjen në Kosovë

Përfundon numërimi i votave, Erdogan rizgjidhet President i Turqisë për 5 vitet e ardhshme

Fitoi zgjedhjet presidenciale në Turqi, reagon Erdogan: Mirupafshim Kemal

"Vendi drejt diktaturës", ish-ministri i Jashtëm: Berisha personi i duhur për të drejtuar PD

Të fundit