Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al iu sjell një blic lajmesh nga bota në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Sot nisi Censi i Popullsisë dhe Banesave, 50 mijë lekë gjobë për ata që nuk përgjigjen ose gënjejnë

Video/ Të shtrirë përtokë me armët gati për qitje, si u arrestua vëllai i të dënuarit përjetë në Vlorë

Prokuroria e Fierit dërgon për gjykim drejtoreshën e Spitalit Memorial Fier

Ndryshimi i ligjit për asistencën sociale, pse po hiqet bonusi i bebeve që lindin jashtë?

Çështja “Beleri”, Dhoma e Avokatisë greke: Shqipëria ka shkelur Konventën Europiane të të Drejtave të Njeriut

Takimi në Bruksel, Kurti: Lajçak dhe Vuçiç me skenar për të goditur Kosovën

35 veta delegacion drejt OKB-së, Berisha: Rama e refuzoi Begajn në "Ismailin" e tij

Kërkoi lirinë, Apeli lë në burg Fredi Belerin

Babai në burg, e braktisur nga e ëma, historia e 8-vjeçarjes nga Tirana që kujdeset për gjyshen e sëmurë

Beleri në burg, media greke rendit nenet që janë shkelur

Familjari i Martinajt dorëzon në SPAK kodet e “SKY”që përdorte “mbreti” i lojërave të fatit, shpresë për zbardhjen e misterit 

Pagesa për inceneratorin/ Qosja i përgjigjet Veliajt: Bashkia Kavajë do të rishikojë kontratën 

Fluksi i emigrantëve, qeveria italiane miraton planin me masat e ashpra 

Nga politika te vallëzimi, Korreshi tregon si e pritën deputetët demokrat vendimin

RENDITJA/ 3 skuadra në krye me pikë të barabarta, situata në Kategorinë e Parë 

Të fundit