Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

 Afera me inceneratorin e Fierit, Lefter Koka dënohet me 10 vite burg, Alqi Bllako 2.8 vite, Klodian Zoto 12 vite

 Votuan më pak qytetarë se në 14 maj, Albert Halili zgjidhet kryetari i ri i bashkisë së Kukësit 

 Gazment Bardhi kërkesë në SPAK për çështjen ‘McGonigal’: Na informoni mbi hetimet për Edi Ramën

 Deklaratat e Vuçiç pas sulmit, Berisha: Faktoi se nuk është dorëjashtë në sulmin terrorist 

 Del nga spitali një nga efektivët e plagosur dje në veri të Kosovës 

 Vajza e policit Afrim Bunjaku nderon mes lotësh të atin: U flijove për liri

 Sveçla: Nënkryetari i Listës Serbe, është i lidhur me sulmin ndaj Policisë së Kosovës në Veri

 Dhunoi gruan për dy vite pasi i lindi vajzë, flet nga qelia 28-vjeçari shqiptar

 Sulm i ri kibernetik mbi institucionet publike dhe private

 Analiza e BBC: Pse 'u ndez' dhuna mes serbëve dhe shqiptarëve në Kosovë?

 Emri Vata reagon pas zgjedhjeve në Kukës: Vetëm në pushtetin e Edi Ramës skandalet nuk reflektohen në rezultat

 New York Post: Si u përfshi Dorian Duçka në çështjen e Hunter Biden dhe roli i Charles McGonigal

 Homazhe në nder të Afrim Bunjakut, ndizen qirinj te sheshi “Nënë Tereza”

Të fundit