Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

GJKKO liron nga qelia, ish-kryebashkiakun Vangjush Dako

Vizita e Zelensky-t dhe samitet më 28-29 shkurt, akset që do të bllokohen në Tiranë

Anëtar i grupit të Bajrave, arrestohet në Dubai Denis Bajroviç

Ekzekutohet shqiptari në Tivar, Edmond Mustafa ishte pjesë e një grupi kriminal

Berisha: Qeveria teknike, detyrimi i opozitës para shqiptarëve

Aksident në Gjirokastër, automjeti bie në greminë dhe shpërthen në flakë

Fëmijët vranë babanë në Durrës, flet gjyshi: Në burg përjetë nëse e meritojnë

"Nuk ka investitorë të huaj ", eksperti i Bashës del kundër PD dhe i bën ‘avokatin’ Ramës: Po parku Voltalia çfarë është? 

Shpalli të pafajshme zyrtaren e Hipotekës që u kap me korrupsion, kush është gjyqtarja që liroi Dakonnga qelia 

Zelenskyy për herë të parë në Tiranë, zbardhet axhenda e plotë 

Të fundit