Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

 

Freedom House ‘shuplakë’ qeverisë: Pengoi autoritetin e Parlamentit, mediat kritike kërcënohen e gjobiten

Arrestohet në Lezhë për kultivim droge, vëllai i deputetit socialist Eduard Ndreca             

E lidhur: Video/ Arrestimi i vëllait të deputetit brenda stanit të përshtatur në 'shtëpi bari', sekuestrohet d*ogë dhe armë të ftohta

SPAK i sekuestroi tokën bashkëshortit, Xhaçka merr rolin e avokates: S’kam ushtruar influencë për të përfituar

Protestuesit hedhin flakadanë drejt godinës së bashkisë

Mandati i Olta Xhaçkës nuk kalon në “Kushtetuese” 

E lidhur: Vendimi për mandatin e Xhaçkës, Bardhi: Mesazh mafioz që Rama i përcolli SPAK 

Berisha: Rama shkelmoi Kushtetutën për të mbrojtur Xhaçkën 

Protesta e tretë para Bashkisë, publikohet ora dhe data 

Xhaçka reagon pasi PS nuk e çoi në ‘Kushtetuese’: Statusi i investitorit strategjik nuk është favor 

Të fundit