Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Gjykata e Apelit i jep vulën Sali Berishës

■ E lidhur: Apeli i dha vulën, reagon Berisha: Demokratët qëndruan për Flamur

■ Video/ Atmosferë e zjarrtë te selia blu, simpatizantët festojnë me këngë e valle

■ Vendimi i Apelit, Lela: Legaliteti duhet të kthehet i plotë me lirimin e kryetarit Berisha

■ Makinat përplasen ‘kokë më kokë’ te Rruga e Arbrit, plagosen dy persona

■ I kërkuar për trafik d*oge nga Italia, lihet në fuqi sekuestrimi i pasurive të Eldi Dizdarit

■ Nga ndeshja e kombëtares tek anulimi i turit në Angli, flet Rama 

■ Vula në dorën e ish-kryeministrit/ Doris Pack: Partia Demokratike e Berishës, PD e vetme dhe e drejtë 

■ Humbi vulën, Basha: Do takoj dhe kryetarët për të marr vendim

■ Berisha kërkon interpelancë urgjente me Ramën: 3 argumente që provojnë se u ka dhënë tendera njerëzve të afert

■ Vula e PD te Berisha, Argita Malltezi: Vendimi i një drejtësie që reflekton normalitet

■ Apeli i hoqi vulën dhe logon e PD, reagon Basha: Nuk e komentoj vendimin e gjykatës

Të fundit