Fytyra e Kivanç vlen miliona paund, sa u pagua aktori për reklamën e re

Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen miliona dollarë. Çdo produksion që ai merr pjesë është shumë i suksesshëm dhe duke qenë se projektet e tij shihen e ndiqen dhe jashtë kufijve turk, Kivanç është shumë i njohur në gjithë botën.

Përveçse i suksesshëm, Kivanç është ndër më simpatikët në radhët e aktorëve. Pjesëmarrja e tij në filma, seriale apo reklama do të thotë që duhet të kesh shumë buxhet në dispozicion.

Ai së fundmi ka marrë pjesë në një reklame për një marke veshjeje, “MaviBlackPro” dhe për një minutë reklamë ai është paguar plot 5 milionë paund. Duke e rritur kështu ndjeshëm pasurinë e tij.

Projekti i fundit i Tatlitug ishte personazhi i tij si “Kadir” në serialin “Përplasja” i cili po transmetohet dhe në Klan. Ndërkohë është duke shqyrtuar propozimet e reja për projektet në vazhdimësi.

 

View this post on Instagram

 

Mavi Black Pro. Çok yeni, çok çarpıcı, çok Mavi. #kivanctatlitug #MaviBlackPro

A post shared by Kıvanç Tatlıtuğ (@tatlitug) on

 

View this post on Instagram

 

#kivanctatlitug

A post shared by Kıvanç Tatlıtuğ (@tatlitug) on