I nxorrën foton me cigare në lokal, reagon Rama: Merre edhe Fevziun që të ka dhënë ‘like’ e futuni në det

Faqja online “Brryli Broadway” ka postuar një foto ku kryeministri Edi Rama shfaqet me cigare në ambientet e një lokali, duke ironizuar kështu edhe aksionin e informalitetit.

Menjëherë ka reaguar kryeministri Rama. Ai sqaron, se nuk ndodhet brenda lokalit, por jashtë tij. Më tej ironizon faktin që gazetari Blendi Fevziu ka pëlqyer postimin e faqes dhe shkruan: “Ik futu ndet tashti hajt ene me men mkok her tjeter🌊🤪Ouuuu merre ene fevziun se e paska vu lajkun me vrap e do jet djersit😂😂😂”

“Keq m’vje te kom mik e shok, t’du fort mer qen m**ti, po para ligjit nuk te vej dot ty sepse ligji eshte i barbarte per t’gjithe”-shkruante Brrylli Broadway, bashkëngjitur fotos.

Reagimi i Ramës

O Brryli i’a ke fut katunit ktu ene mvje keq qi paske ra kaq posht sot tu riciklu mall kazoni. Me kazonet smerrem, po ty tjap xhevap se ene un tdu fort mer qafir.

Kjo osht mu ke Lungomarja Vlones, perjasht Brryli ene ky xhomi da oborret e lokaleve.

Kshu qi mos u fut neper kazona her tjeter, se jon tpariciklushme plehnat e tyne, bohesh pis kot

Ik futu ndet tashti hajt ene me men mkok her tjeter🌊🤪Ouuuu merre ene fevziun se e paska vu lajkun me vrap e do jet djersit😂😂😂