Jeta e lirë e Meghan Markle, nget makinën dhe shkon në aeroport  

Meghan Markle mesa duket po bën atë që ka dashur gjithmonë: të jetë e lirë. Pa detyrime e protokolle mbretërore, Meghan Markle e ka hequr menjëherë “uniformën” që i impononte titulli “Dukeshë e Sussex”.

Ajo është zhvendosur në Kanada ku edhe është vendi që kanë vendosur të jetojnë bashkë me djalin Archien dhe Harry-n. Ajo është fotografuar , e veshur shumë thjeshtë teksa ngiste makinën për në aeroport ku do i dilte para mikeshës së saj.

Ndërkohë që Meghan bën një jetë të pavarur, princi Harry është në Londër dhe po merret me situatën pas “bombës” që hodhën ai dhe Meghan duke u larguar nga familja mbretërore.