Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes! “Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

Të jesh Sakoja e preferuar e Dakos: Historia e rënies së dy ‘kryetarëve’ të Durrësit për të ardhur te ‘Emirjana e shërbimeve’

Zgjedhjet e 6 marsit/ PS i beson Emirjana Sakos, kush janë kandidatët e Bashës dhe Berishës për Bashkinë Durrës

 Mbështetësit e Sali Berishës marrin selinë e PD në Korçë, kontrata që u nënshkrua

Xhafaj kritika qeverisë: Korrupsioni po sfidon çdo nivele të qeverisjes, ka bashkëpunim të zi mes politikës dhe krimit të organizuar

11 vite nga 21 Janari/ Homazhe në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" në nder të 4 viktimave

Zgjedhjet e 6 marsit me kosto 180 mln lekë, Celibashi: Janë 940 qendra votimi, qëllim votimi elektronik në Vorë

Miratohet zgjatja e afateve për organet e vetting-ut, mungon vota e opozitës

Shfaqi probleme me zemrën, Lefter Koka transferohet në spitalin e burgut

Shkarkimi i Metës/ ISP ngre shqetësimin: Deputetët që kanë firmosur s’kanë më mandat. Si mund “të rrëzohet” vendimi

“25 prilli ishte ndeshje e shitur”/ Meta nga Korça: Më keni në beteja të vërteta sapo të heq kostumin e presidentit

KMSH mungoi në inaugurimin e xhamisë së Et’hem Beut nga Erdogan, Bruçaj: Turp i protokollit të shtetit shqiptar

 

Të fundit