Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

“Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në  [email protected]

Pse dalim në protestë, dhe kush e dëmton imazhin e Shqipërisë? 

A u njoftua Bashkia Shkodër për rrezikun nga përmbytjet? Ministria e Mbrojtjes reagon për herë të parë në Politiko

Incidenti me letra –bombë në Madrid/ A ka masa shtesë në ambasadën e Ukrainës në Tiranë? Sqarimi në Politiko

Reagimi/ Çështja e detit, Xhaçka s’jep asnjë detaj pas takimit me Dendias. Ç’pritet të ndodhë 

U sulmua pse zgjodhi 6 dhjetorin për protestë, si iu përgjigjet Berisha qeverisë dhe kritikëve; A do ketë trazira më 6 dhjetor? Berisha: Nëse Rama kërkon përballje, mund t’ia rezervojmë kur të dojë

Bordi rrit çmimet e karburanteve, sa do të shitet nafta

Raporti i OKB: Shqipëria renditet e treta me diasporën më të madhe në botë

Fituesi i tenderit për ndërtimin e Teatrit me ‘flamur të kuq’, bashkia skualifikoi ofertat e ulëta

Biseda telefonike Rama-Sunak, ‘The Times’ zbërthen planin për emigrantët e paligjshëm

Samiti BE-Ballkani Perëndimor, Policia e Shtetit tregon planin e masave, akset që bllokohen

Të fundit