Kush është deputeti romantik që “u kap” duke blerë lule për Shën Valentin

Kujtim Gjuzi, një nga deputetët më kontroversë të Kuvendit të Shqipërisë dhe i etiketuar nga kryeministri Rama si ‘’naltmadhnia’, është parë sot rrugëve të Tiranës me një tufë lule në dorë.

Si duket, Gjuzi feston ditën e Shën Valentinit.

Ai është parë në një dyqan lulesh në rrugën e Elbasanit dhe më pas ka dalë prej andej me një tufë lulesh në dorë.

Nuk dihet se kush është gruaja që merr sot në ditën e të dashuruarve lulet e deputetit Gjuzi.