“Nuk është diçka e zgjuar”, Elhaida Dani tregon për incidentin që i ndodhi në avion

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani ka treguar për ndjekësit e saj në rrjetet socialie një incident që i ka ndodhur teksa udhëtontë me avion nga Italia drejt Parisit.

Për këtë rast ka dhënë dhe një këshillë për të gjitha vajzat që të mos kenë të njëjtin incident.

“Këshillë për veten: Mos pi kafe në avion kur ke veshur për herë të parë xhinse të bardha. Nuk është diçka e zgjuar”,shkruati ajo në një video të publikuar në profilin e saj në Instagram.

Ndërkohë tregonte shenjat e kafes tek pantallonat e bardha.