Flash News

KRYESORE

Pas eksperiencës në "Hostel", Alban Ramosaj si aktor në Spanjë

Pas eksperiencës në "Hostel", Alban Ramosaj si aktor në
Alban Ramosaj si duket pëlqen më shumë aktrimin sesa muzikën, ndaj po i dedikohet plotësisht këtij profesioni. Pas eksperiencës shumë të suksesshme në "Hostel by Anabel" të Dalina Buzit, Albani u pikas si aktor dhe publiku e pëlqeu shumë. Ky talent ka rënë dhe në sy të producentëve spanjollë. Përmes një postimi në Instagram, Albani ka treguar se  do të jetë pjesë e filmit “Belle de Jour” dhe do të jetë një remake i filmit origjinal të viteve ’60-’70. “Me këmbë të mbarë”- shkruan Albani krahas fotos nga skena e xhirimeve, të cilat po mbahen në Barcelonë.
 
View this post on Instagram
 

me këmbë të mbarë.

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Ditari politik

Të fundit