‘Sekreti’ i vajzave VIP, cili është balerini tërheqës që po i dobëson

Armina Mevlanin përherë e shohim të shfaqet në formë e me imazh të kuruar.
Por blogeres i duhet të tregojë kujdes të veçantë për veten, duke nisur nga pamja e deri te linjat trupore.
Mevlani ka publikuar në ‘Instagram’ një video, në të cilën shihet duke kërcyer një salsa së bashku me instruktorin Niko Spiro.
Ajo ka treguar se zgjedh orët e para të mëngjesit për t’u praktikuar dhe mesa duket, kjo është mënyra më e mirë për ta mbajtur trupin në formën e duhur, shkruan Panorama Plus. Armina nuk është e vetmja që po dobësohet nga balerini seksi.
E para që e zbuloi dhe e mori me vete në skenën e “Kënga Magjike” ishte Laura Nezha, në një “Dirty dancing” shumë mbresëlënës. Instuktori qënka sekreti i dobësimit të vajzave të showbizit.