Ylli i Barcelonës zbulon prapaskenën Juve: Më befasoi Messi

Mbrojtësi i Barcelonës, Jean-Clair Todibo, ka zbuluar se në verën e shkuar kishte një shans për të luajtur në Itali. Atë e kërkuan kampionët në fuqi të Seria A, Juventus, por mbrojtësi refuzoi për të veshur fanellën e Barcelonës, ëndrra e tij.

“Po, është e vërtetë se Juventusi më kërkonte, por unë zgjodha Barcelonën, skuadra ime e ëndrrave. Më ka befasuar përulësia e Lionel Messit. Dembele? Nuk është siç shkruajnë mediat. Ai është serioz, shqetësohet shumë për dietën dhe për orët e pushimit, përveç se stërvitet shumë edhe në palestër”, ka deklaruar Tobido.