E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes! “Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqet blu nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected] 

Ulet numri i viktimave nga Covid-19, MSH: 444 raste të reja, 7032 pacientë aktivë në vend

■ Gjermania heq Kosovën nga ‘lista e kuqe’ e Covid-19, Shqipëria paraqet ende rrezikshmëri

15 plumba drejt Demir Backës, detaje të reja nga atentati në Fier: Kishin konflikt se i kishin ngacmuar mbesën

Shansi për Shqipërinë, prodhimi që mund të nxitet nga kriza e çmimeve

■ Grabitet banesa e biznesmenit në Krujë, grabitësit torturojnë kryefamiljarin

E lidhur: Grabitja në Krujë, biznesmenit i prenë gishtin dhe i morën 100 mijë euro

■ Derbi i kryeqytetit, policia njofton masat shtesë dhe cilat rrugë do të bllokohen për makinat.

Të fundit