Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

"A keni cipë dhe turp?", Berisha-Felajt: Nuk mund të na e diktoi ju kryetarin e grupit

"Kriminel elektoral", Berisha- Manjës: Bën propagandë si Shukriu apo Safeti në parlament

Shënohet aksidenti i katërt në Lezhë, tre të plagosur

Dumani “dorëzon” edhe të vëllain: Është përfshirë në atentatin e trefishtë të Bradasheshit

28 deputetë shkresë Kuvendit: Gazment Bardhi është kreu i grupit parlamentar të PD

“Erëra të forta po fryjnë!”, paralajmëron gazetarja: SPAK zbarkon në ministrinë e Ballukut, sekuestron dosje e celularë

Plagosi me armë efektivin e ‘Shqiponjave’ në Tiranë, arrestohet pas 24 orësh autori 

Kuvendi shtyn rritjen e pagave për gjyqtarët e Kushtetueses, PS pranon propozimin e demokratëve

Presidencë apo Agjenci Turistike?!, Begaj me 22 shoqërues kurse presidenti i Austrisë drejt SHBA me transport publik 

Salianji për Lulzim Bashën: Është turpi i PD-së, njeriu që ka marrë më shumë nga kjo parti 

Vjedhja e të dhënave të sistemit TIMS/ Gazetari tregon se si të dyshuarit po tentojnë ti shpëtojnë hetimit 

Momenti i arrestimit të 42-vjeçarit që plagosi me pistoletë efektivin e “Shqiponjave” 

 

Të fundit