Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

‘Mburoja’ antikushtetuese e socialistësve për Olta Xhaçkën

Këlliçi: Kreu i Policisë Bashkiake të Tiranës, biznes të përbashkët me drejtuesin e lartë të Policisë së Shtetit

"I partnerëve ndërkombëtarë, apo i Ramës?"/ Lela: SPAK, 'fëmija' i kujt është?

Dita Ndërkombëtare e Monumenteve dhe Siteve, Zhupa: Modeli juaj është koncesioni 

Berisha: Demokracia nuk dhurohet, demokracia fitohet 

Miratohet në Kuvend ligjin që i shton kompetencat Prefektit, si u votua 

Meta: Kryemadhi po paguan kostot e Lulit, kryemashtruesit të Shqipërisë 

Kryemadhi për 'sherrin' me Metën: Unë nuk them “po shefi”, debati nisi për atë paçavuren 

Të fundit