KRYESORE

Elita Rudi dhe reperi Gjiko në pritje të fëmijës së dytë, tregojnë dhe gjininë e bebit

Elita Rudi dhe reperi Gjiko në pritje të fëmijës së
Prej disa kohësh përflitet për shtatzëninë e dytë të Elita Rudit. Moderatorja dhe reperi e kanë mbajtur të fshehtë deri tani edhe pse ishin publikuar disa foto të largëta më barkun e rrumbullakosur të Elitës. Mbrëmë, dyshja ka zbuluar gjithçka për fansat, madje edhe gjininë e bebit. Elita, Gjiko dhe vogëlushi i tyre Zëri janë shfaqur pranë tullumbaces, që ka lëshuar letra rozë, duke treguar kështu se Zëri do të bëhet me një motër. Kjo festë u organizua sëbashku me miq dhe familjarë të Gjikos dhe Elites. Ky është fëmija i dytë që do i shtohet familjes së tyre.

Ditari politik

Të fundit