Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes! “Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

■ Nga detajet për protestën dhe porositë te negociatat me partitë, pikat kryesore nga fjala e Berishës në Kryesi 

■ 7 korriku/ Berisha ‘frymëzohet’ nga mbrojtja e teatrit: Të përgatitemi për një lëvizje të qëndrueshme të zgjatur

■ Kryemadhi e konfirmon në ‘Politiko’: Do të jemi në protestën e 7 korrikut të thirrur nga Berisha

■ Refuzon ‘Ballkanin e Hapur’, Milo në ‘Politiko’: Kosova nuk duhet të vazhdojë të rrijë mënjanë, humbet më shumë

■ Raporti për zjarret/ KLSH kërkon shkarkimin e dy drejtorëve të “Mbrojtjes Civile”, përse akuzohen

■ Ish-kryebashkiaku i Dibrës Muharrem Rama thirret në SPAK

■ Helmimi masiv në Kukës, ISHP: Uji është i pastër, nuk ka baktere

■ Bordi vendos çmimet: Ulet nafta, rritet benzina, sa do të shitet gazi

■ Blegtoria drejt falimentit? Bie numri i gjedhëve dhe prodhimi

Lidhur Related:  Instead of a solution, Rama "gives a guess" : Farmers do not throw away the products, look at Israel that turns sea water into sweet

20 World Drug Report 2022: Albania,  7th in the world for cannabis

■ Study:  Albanians think that corruption threatens the security of the country,  increased significantly in the last 5 years

Latest news