“Kisha më merak nderin se sa interpretimin”, Manjolla Nallbani tregon momentin e sikletshëm

Të jesh artist dhe të performosh live në skena të ndryshme, është e pashmangshme të mos kesh kaluar së paku njëherë momente të sikletshme.

Një prej këtyre momenteve e ka treguar dje në “E diell”, këngëtarja Manjola Nallbani.

Ajo tregoi një situatë që i kishte ndodhur me fustanin dhe ajo që e shqetësonte me shumë këngëtaren ishte nderi dhe jo interpretimi:

“Më ishte kapur njëherë ora te fundi i fustanit dhe unë që kisha më merak nderin se interpretimin, nuk ngrija dorën të interpretoja, por mbaja fustanin. Nuk duhet të na dilte këmba më shumë seç duhej.”

 

View this post on Instagram

 

Prapaskenat e festivaleve të @manjolanallbani në #ediellnetopchannel @topchannelalbania @fjoralba.ponari 🌞

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel) on