KRYESORE

Lori Hoxha mban premtimin që i dha Luanës, bashkë në puntatën e parë të "Shiko kush luan"

Pak ditë më parë, Luana Vjollca shprehu dëshirën për të patur të ftuarën speciale të puntatës së parë, Lori Hoxhën.

Lori i premtoi publikisht dhe mesa  duket - sipas fotos së fundit që ka postuar në Instastory - e ka mbajtur fjalën.

 “Sa mirë të jesh këtu sërish”, - shkruan Lori krahas fotos, pasi Lori ka qenë dhe në sezonin e parë në panelin e të ftuarve bashkë me motrën e saj, Sarën.

“Shiko kush luan” rikthehet për një tjetër sezon në 26 shtator dhe me sa duket premton shumë surpriza.

E E ftuar në emision është dhe Emina Cunmulj, siç shihet dhe në postimet e saj dhe të Lorit.

Ditari politik

Të fundit