Flash News

KRYESORE

Lori Hoxha nuk ia dëgjoi fjalën Redias dhe fajin ia lë shenjës së saj të horoskopit

Mesa duket, Lori Hoxha për të bërë përshkrimin e fotove që poston në profilin e saj në Instagram pyet motrën e vogël, Redian.

Këtë e ka treguar Redia përmes një komenti që ka bërë në foton e fundit që Lori ka postuar.

Lori e pyeti Redian për një caption për ta vendosur në Instagram, dhe në fund nuk bëri siç ajo i tha! Dhe Redia vendosi ta kritikonte në komente se pse nuk e pyeti:

“Pra kot sa më harxhove kohë duke pyetur për captions se prap atë që doje bëre."

Por Lori ia lë fajin shenjës së horoskopit që ka:

“Unë jam Peshore, këtë bëjmë ne!”

E ndërsa Redia i kthen sërish:

“Sikur të kisha një dollar për çdoherë që përdor horoskopin si justifikim."

 

Ditari politik

Të fundit