Flash News

E SHPJEGUAR

Skuadra e preferuar e Dua Lipës është me 3 shqiptarë në formacion

Skuadra e preferuar e Dua Lipës është me 3 shqiptarë në

Dua Lipa është për momentin një nga këngëtaret më të suksesshme në botë dhe është në kulmin e karrierës muzikore, teksa ka marrë shumë çmime ndërkombëtare dhe 2020-a ka qenë një vit i jashtëzakonshëm për Duan.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova flet me krenari për origjinën e saj dhe në çdo moment e promovon Kosovën dhe Shqipërinë dhe e tregon me krenari origjinën.

Dua ka publikuar formacionin e saj të preferuar në video lojërat elektronike të EA Sports. Lipa në skuadër ka futur edhe tre futbollistët shqiptarë nga Kosova: Granit Xhaka, Milot Rashica dhe Amir Rrahmanin.

Të fundit