KRYESORE

“Mungoi prej angazhimeve”, Voltana Ademi përgënjeshtron Ulsi Manjën: Demagogji për të dezinformuar mediat

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka hedhur poshtë deklaratën e kreut të Komisionit Parlamentar të Ligjeve, Ulsi Manja se ishte ftua,r por nuk erdhi për shkak të angazhimeve, në mbledhje si pjesë e Shoqatës së Bashkive të Shqipërisë.

Ademi sqaron në rrjetet sociale se nuk është ftuar në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve dhe se deklarata e Manjës është thjeshtë gënjeshtra e radhës.

Ditari politik

Të fundit