Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, vajza e Jozefina Topallit fotografohet me të dashurin e ri

Këngëtari Luiz Ejlli dhe vajza e Jozefina Topallit, Megi, i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare në vitin 2017.

Prej kohësh po përflitej se Megi ka nisur një marrëdhënie tjetër romantike por që nuk kishte asgjë konkrete për ta vërtetuar.

“IconStyle” ka arritur të sigurojë disa foto që e provojnë marrëdhënien e re të vajzës së Topallit.

Ajo ështe shfaqur duke ecur me të dashurin, në rrugicën afër shtëpisë së saj në ish-Bllok.