Flash News

KRYESORE

Rezultoi pozitiv me COVID-19, mjeku i spitalit ‘Shefqet Ndroqi’ shtrohet në Reanimacion

Rezultoi pozitiv me COVID-19, mjeku i spitalit ‘Shefqet Ndroqi’

Mjeku Alban Hatibi, i cili ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus, është shtuar në Reanimacionin e Spitalit Covid-2.

Mësohet se Habiti kreu testin e COVID-19 pak ditë më parë dhe gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar orët e fundit.

Hatibi është vetë mjek anestezist-reanimator në Spitalin “Shefqet Ndroqi”.

Të fundit