“Sikletet” që përjeton Sara kur Ledri konsumon alkool

Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës është kthyer në një nga personazhet më të dashur për publikun. Një vajzë jopublike, u bë e famshme në pak kohë falë partnerit të saj, por është pikërisht thjeshtësia e saj që ka bërë akoma më shumë për vete  si fansat e Ledriyt ashtu dhe të tjerë që janë kthyer në fansa besnik të saj.

Tani që është shtatzënë, Sara është bërë akoma më e hapur me publikun dhe ndjekësit e saj dhe tregon fakte dhe momente edhe nga shtatzënia e saj po ashtu dhe nga marrëdhënia me Ledrin.

Sara publikuar një foto nga një darkë festive me Ledrin, teksa ajo është duke ngarë makinën.

“Kur ai pi e ngas unë makinën, por ai sërish do të bëjë fotografi”, shkruan Sara krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

I drive when he drinks, but he still gotta take that photograph 😅

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on