Aksidentohen dy makina në Mallakastër, një i vdekur dhe dy të plagosur

FOTO ILUSTRUESE

Një aksident i rëndë automobilistik raportohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në Fratar të Mallakastrës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën  dhe për pasojë ka ndërruar jetë një person. Dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Policia dhe autoambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.