Aksidentohet moderatorja e njohur, tregon eksperiencën në Instagram

Prezantusja e njohur e Canale5, Barbara D`Urso është aksidentuar dhe për shkak se lajmi ka shkuar shumë shpejt tek fansat, ajo ka vendosur të reagojë përmes një videoje në Instagram.

Në vidoen me qafore, ajo shkruan:

“Unë kam fshehur diçka, prej disa ditësh tashmë. Një javë më parë rrëshqita dhe rashë në tokë në mënyrë të rrezikshme dhe copa kristali më hynë në kokë”.

 

View this post on Instagram

 

Eccomi qua, preferivo non raccontarlo, ma a questo punto meglio che sappiate da me la verità!!! #viverecongioia #grazieatutti #viamo #colcuore

A post shared by Barbara d’Urso (@barbaracarmelitadurso) on


Më tej ajo vazhdon:

“Pasojat ishin të ndryshme, ndër të cilat pandjeshmëria në një krah për ca kohë.”

Ndërkohë ka lajmëruar fansat se të hënën ajo do të jetë live me “Pomeriggio Cinque”.