Albana Osmani heq dorë nga flokët brune, por nuk është as bionde

Megjithëse prej disa kohësh tashmë, moderatorja Albana Osmani u qëndron besnike flokëve brune, para disa vitesh ajo eksperimentonte me modelet dhe ngjyrat.

Kësaj radhe ka guxuar duke e çelur shumë flokun e saj dhe jo drejt biondes, por drejt së kuqes. Ndryshimin që ka bërë në look, Albana e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram por ka lënë vetë ndjekësit ta dallojnë këtë ndryshim.

Fansat e kanë komentuar duke e komplimentuar bukuroshen e ekranit shqiptar për ndryshimin e bërë.

 

View this post on Instagram

 

🌸

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on