Flash News

KRYESORE

Ameli njësoj si Blue Ivy: "Mami mos më bezdis"

Vajza e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt, Ameli, edhe pse është shumë e vogël; ajo njihet nga të gjithë. Aktiviteti i saj shoqërohet me kureshtje dhe shpesh pasqyrohet dhe në media.

Në postimin e radhës në Instastory, Miriam Cani ka treguar se si sillet Ameli me të, kur ajo po lexon.

"Kur i flas më thotë ‘mami të lutem mos më bezdis se po lexoj,”– shkruan Miriami në foton e publikuar .

Mjafton të kujtojmë dhe momentin e famshëm të Blue Ivy, vajzës se Beyonce dhe Jay Z, kur i kërkoi prindërve të saj te qetësoheshin në eventin më të rëndësishëm të ndarjes së çmimeve Grammy.

Ditari politik

Të fundit