Ami pozon me bikini, Ermal Mamaqi “s’përmbahet” në koment: Avash me këto fotot

Ish-prezantuesja e njohur, Amarda Toska, aktualisht drejtuese biznesi ka befasuar me linjat.

Së fundmi, ka publikuar një foto me bikini, ndërsa ra menjëherë në sy komenti i bashkëshortit të saj, aktorit, Ermal Mamaqi.

“Ooo ti zonjë… avash içik me kto fotot… kemi dhe ne rroba banjo po s’bojmë kshu”, i shkruan ai me nota humori.

Kujtojmë se Ami dhe Ermali janë prindër të dy fëmijëve.