Basha inkurajon qytetarët: Nëse nuk keni votuar akoma ka kohë deri në orën 20:00

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook kreu i PD Lulzim Basha ka nxitur qytetarët të shkojnë drejt qendrave të votimit kjo pas lajmërimit të KQZ-së për shtyrje të afatit.

“Nëse nuk keni votuar akoma — ka kohë deri në orën 20:00. Inkurajoni të afërmit dhe të njohurit tuaj të votojnë. Vetëm duke votuar e ndryshoni jetën tuaj”-shkruan Basha.