KRYESORE

Bashkëshorti i Hilary Duff bën tatuazh emrin e saj në të pasmet e tij

Bashkëshorti i Hilary Duff bën tatuazh emrin e saj në të
Bashkëshorti i Hilary Duff ka gjetur një mënyrë shumë 'të çuditshme' për të surprizuar partneren e tij. Koma ka vendosur të bëjë tattoo emrin e aktores dhe deri këtu është gjithçka në rregull. Matthew e ka bërë tatuazh emrin e partneres pikërisht në të pasmet e tij, ndërsa foton e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

“Paçi fat në fitimin e një zënke me gruan, kur emri i saj është i tatuazhuar në të pasmet tuaja,”- shkruan ai.

 
View this post on Instagram
 

Good luck winning a fight with your wife when her name’s tattooed on your butt cheek. #squats #gainz #laseraway

A post shared by Matthew Koma (@matthewkoma) on

Ditari politik

Të fundit