Beyonce e veshur me fustanin e Valdrin Sahitit

Diva e muzikës pop, Beyonce Knowles ka postuar së fundmi në Instagram foto me një fustan të kuq me të cilin dukej shumë  e bukur. Ajo e ka veshur këtë fustan në një para festë të “Grammys” dhe e veçanta e kësaj është se fustani është dizenjuar nga Valdrin Sahiti.

Edhe vetë Valdrini ka postuar fotot e Beyonces dhe shkruan përkrah:

“Mbretëresha Beyonce e veshur me Valdrin Sahitin. Çdo jetë është një histori, shumë faleminderit Zerina Akers që u bërë pjesë e historisë tonë.”

 

View this post on Instagram

 

Queen @beyonce in #valdrinsahitiofficial Every life is a story ,thank you @zerinaakers for being part of our story 🥰

A post shared by Valdrin Sahiti (@valdrinsahitiofficial) on