KRYESORE

Botox apo ndërhyrje, dermatologia flet për Luanën: Në disa raste s’më ka pëlqyer

Botox apo ndërhyrje, dermatologia flet për Luanën: Në disa

Sot në emisionin e pasdites në Abc Neës, sot është diskutuar për kujdesin e shtuar ndaj fytyrës, trajtimeve dhe ndërhyrjeve të shumta. Gjatë bisedës të ftuarit panë në ekran disa foto nga personazhet shqiptare, teksa moderatori Ermal Peçi kërkoi mendimet e tyre.

Për foton e Luanës, dermatologia Rozana Çela tha:

“Në atë foto është best face, por ka edhe foto të tjera, dalje televizive që mua nuk më ka pëlqyer në pjesën e mollëzave dhe të buzëve”.

Ndërkohë Dario Doka tha se kur e ka parë nga afër, I ka pëlqyer shumë më shumë nga ajo që ka parë në ekran.

Ditari politik

Të fundit