KRYESORE

Capital T sqaron "ikjen" nga Instagrami duke u rikthyer

Së fundmi, Capital T "u zhduk" sërish nga profili i tij në Instagram duke fshirë çdo postim dhe fansat nisën të aludonin se mund të jetë ndonjë projekt i ri muzikor dhe në fakt kanë pasur të drejtë. Mbrëmjen e sotme reperi është rikthyer në Instagram, duke na rikujtuar se nga nesër, 1 tetor 2020, albumi do jetë në çdo platformë online. albumi është i ndarë në dy pjesë dhe deri tani artisti ka publikuar vetëm pjesën e parë, e cila përbëhet nga 7 këngë: C’est la vie, DMP, Tu festu, Money, 600 PS, Flaëless, Flex. Pjesa e dytë përbëhet nga 8 këngë, 4 prej të cilave janë bashkëpunime me Dardan, Vig Poppa, Pronto Dinero dhe Mente Fuerte.
 
View this post on Instagram
 

00:00 në të gjitha platformat digjitale #SKULPTURË

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Ditari politik

Të fundit