Cili është dizajni më “stylish” në botë për thonjtë, preferohet dhe nga meshkujt

Kur moti bëhet më i ngrohtë, është kënaqësi të përzieni gjërat me ngjyrat e thonjve tuaj. Dhe cili është trendi më i lakmuar në botë për momentin: të përzieni ngjyrat! Të përdorni po ashtu ngjyrat e verës dhe të guxoni.

Duke nisur që nga blogerja e famshme italiane, Chiara Ferragni e tek shumë të tjerë të njohur e yje Hollywood-i po e pëlqejnë këtë trend të thonjve, që vjen si i pikturuar në thonjtë tuaj.

 

View this post on Instagram

 

New nails 🔥

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

Aq shumë i pëlqeu bashkëshortit të Chiara Ferragnit, Fedez-it, saqë edhe ai i leu, me një ngjyrë më burrërore.

 

View this post on Instagram

 

💅🏻

A post shared by FEDEZ (@fedez) on

Në fotot e mëposhtme keni disa nga modelet dhe ngjyrat më të preferuara të momentit.

Dheee…. mos i mbani shumë të gjatë thonjtë që i kuroni në estetiste sepse i`u ka ikur lezeti me kohë 😉