Çiljeta publikon foto pas ndërhyrjes estetike në fytyrë

Çiljeta Xhilaga është një nga këngëtaret pa komplekse që nuk ka refuzuar as të flasë për ndërhyrjet estetike që ka realizuar në fytyrë e në trup, madje ka folur hapur edhe për ato ndërhyrje që është penduar.

Por së fundmi, ajo ka bërë një tjetër ndërhyrje, për të rregulluar një nga ‘defektet’ që ajo mendonte se kishte. Mjekra e vogël ishte një kompleks i Çiljetës që në të shkuaren dhe shpesh ka treguar që do ta korrigjonte, deri sa para disa ditësh postoi një video teksa bënte ndërhyrjen.

E pranishme në ‘Miss Universe Albania’, Çiljeta ka pozuar për herë të parë pas ndërhyrjes estetike, jo kirurgjikale.

Në fotot e mëposhtme shihni dhe ndryshimin e bërë.

@sagerimakeup flm dashuri 💋

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Të gjithë do të pyesni përse vazhdoj të bëj trajtime estetike kur nuk më nevojiten ? Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel 😅edhe pse miqt apo njerzit e dashur me thonin “je super”ca mjekre thua mos e bej,un gjithmon sa her dilja perpara pasqyres i thoja vetes ahhhh te kisha ta beja kte mjekren icik 😂😂mirepo kur mendoja sa e frikshme dhe e veshtire eshte operacioni ne kocke hiqja dor gjithmon nga fiksimi im.Mirepo gjithmon kërkoja perfeksionin për shëndetin dhe pamjen e jashtme ndaj zgjodha trendin me te fundit sot per sot ne te gjithe boten pa nderhyrje kirurgjikale🤗🤗dhe jam shum e lumtur sepse ndihem shum mir me veten time sepse ne fund te fundit ajo esht gjeja me kryesore te ndihemi mire me veten ton 😍 Këtë herë zgjodha më të mirët në Shqipëri – La Clinique de Paris Tirana. @la_clinique_de_paris_tirana E para klinikë mjeksore anti aging e bazuar në terapinë e qelizave staminale. Jo vetëm Kim Kardashian ka mjekun e saj anti aging, unë në Shqipëri kam zgjedhur ti besoj Dr.Sava Knezevich @dr_savaa në La Clinique de Paris Tirana 🙂

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on