Devis Xherahu i bën propozim publikisht Luanës

Sonte në mbrëmje në “Shiko kush luan” ndër të ftuarit është dhe këngëtari Devis Xherahu. Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar si duket ka shumë dëshirë të ketë një bashkëpunim me Luana Vjollcën, ndaj ai s`ka hezituar aspak ta bëjë këtë propozim në emision.

Ai i kërkon publikisht Luanës që të kenë një këngë së bashku dhe ky moment është shoqëruar dhe nga ovacionet e publikut.

Pavarësisht se Luana paragjykohet shpesh herë që nuk ka talent në muzikë, çdo projekt i saji muzikor është kthyer në hit dhe ka qindra mijëra fansa në gjithë trojet shqiptare.