Flash News

Ditari i Opozitës

Salianji pas vendimit të Apelit: PD është pronë e anëtarëve, triumfoi vullneti i tyre

Salianji pas vendimit të Apelit: PD është pronë e

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka reaguar pasi Gjykata e Apelit me një vendim të formës së prerë, i dha vulën dhe logon e partisë, liderit Sali Berisha.

Në një postim në Facebook, Salianji shkruan se PD është pronë e anëtarëve dhe se vullneti i tyre triumfoi.

“Partia Demokratike është pronë e anëtarëve, vullneti i tyre triumfoi! Ishim, jemi dhe do të jemi Partia Demokratike e Shqipërisë”, shkruan Salianji.

Të fundit