Flash News

Ditari i Opozitës

Tym dhe flakë, nis me tensione protesta e opozitës para bashkisë

Tym dhe flakë, nis me tensione protesta e opozitës para bashkisë

Ka nisur protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës.

Qytetartët kanë brohoritur njëzëri "hajduti, hajduti" drejtuar Erion Veliajt.

Tubimi ka nisur me tensione pasi protestuesit kanë hedhur molotov në drejtim të godinës së bashkisë.

Tym dhe flakë, nis me tensione protesta e opozitës para bashkisë Tym dhe flakë, nis me tensione protesta e opozitës para bashkisë Tym dhe flakë, nis me tensione protesta e opozitës para bashkisë Tym dhe flakë, nis me tensione protesta e opozitës para bashkisë

Të fundit