Dua Lipa publikon hitin e radhës që e krijoi gjatë karantinës dhe është thjesht “fiksim”

Fansat janë fiksuar me këngën e re të Dua Lipës. Titullohet “Hallucinate” dhe klipi është realizuar i animuar.

Kënga ka një bit që të fikson dhe është shumë verore. E veçanta e kësaj këngë është se Dua e ka krijuar gjatë kohës kur gjithë bota ishte e izoluar, pra gjatë karantinës.

Ka vetëm katër orë që është publikuar dhe ka arritur rreth gjysmë milioni klikime.