Durrës, qytetarët gjejnë një person të plagosur në anë të rrugës

Një person është gjetur i plagosur në rrugë mëngjesin e kësaj të dielë në qytetin e Durrësit.

Mësohet se është plagosur me thikë dhe është gjatur pranë lagjes nr 1. Ai është dërguar nga ana e policisë në spital, dhe ndodhet ashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.