E përplas makina, humb jetën një person në rrugën Sarandë-Gjirokastër

Foto ilustruese

Një aksident u shënua në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër.

Një këmbësor u përplas nga një automjet dhe për pasojë humbi jetën. Pas aksidentit, viktima u identifikua si Kosta Kaça 75 vjeç.

Policia ka nisur hetimet.