Flash News

E-TJERA

Digjet gjatë natës makina e efektivit të policisë në Shkodër, dyshimet e para

Digjet gjatë natës makina e efektivit të policisë në

Digjet gjatë natës makina e një efektivi policie në Shkodër.

Sipas të dhënave të para nga policia, makina tip “Mitsubishi” në pronësi të S. K., 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër ka qenë i parkuar përpara banesës së tij.

Më datë 14.05.2022, rreth orës 04:00, në lagjen “Tre Heronjtë”, Shkodër, është djegur pjesërisht mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetasit S. K., 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër. Automjeti ka qënë i parkuar përpara banesës së këtij shtetasi”, njofton policia.

Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e rënies së zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

 

Të fundit