Flash News

E-TJERA

Luhet sot Kroaci-Shqipëri, sytë tek “derbi ballkanas”

Luhet sot Kroaci-Shqipëri, sytë tek “derbi ballkanas”

Euro 2024 hap sot raundin e dytë e fazës në grupe.

Siparin e ngre “derbi ballkanas” Kroaci-Shqipëri, sfidë e cila do të luhet në orën 15:00 në “Volksparkstadion” në Hamburg.

Të dyja skuadrat kërkojnë fitoren pasi vijnë nga një humbje, Kroacinë me Spanjën, dhe Shqiëpria me Italinë.

Po ashtu edhe dy skuadrat e mëdha, Italia dhe Spanja do të përballen me njëra-tjetrën nesër në orën 21:00

Të fundit